«Маріуполь» здобув п’яту перемогу над «Крижаними Вовками» в сезоні

31 січня в Броварах хокейний клуб «Маріуполь» уп’яте в сезоні обіграв «Крижаних Вовків» у матчі регулярного чемпіонату України. Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь гостей.
Зустріч розпочалася активно: вже на п’ятій хвилині першого періоду гравець «Маріуполя» Карпенко відкрив рахунок. За чотири хвилини Лихачов подвоїв перевагу гостей після передачі Карпенка.
«Крижані Вовки» скоротили відставання до однієї шайби під кінець першого періоду — відзначився Орлов. На початку другого періоду Градусов знову зробив перевагу «Маріуполя» комфортною.
Однак господарі не здавалися: захисник Дорофєєв оформив дубль і зрівняв рахунок — 3:3. Третій період пройшов у надзвичайно обережній боротьбі, де обидві команди чекали на помилку суперника.
Вирішальний момент настав за чотири хвилини до кінця матчу: Карпенко перехопив шайбу, вийшов віч-на-віч із голкіпером і закинув четвертий гол. «Вовки» спробували відігратися, замінивши воротаря на шостого польового гравця, але рахунок залишився незмінним.
Таким чином, «Маріуполь» здобув другу поспіль перемогу, а Карпенко оформив переможний дубль.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- У Маріуполі окупанти масово відбирають квартири у місцевих жителів
- Росія будує трасу «Новоросія» через Маріуполь до Криму: що це означає для містян
- Офіційно змінено дату окупації Маріуполя: що це означає для мешканців
- П'ять українських кораблів чекають завершення війни в британському Портсмуті
- Драматичний камбек «Сокола»: «Маріуполь» поступився в овертаймі






