Рубрики: Рестораны, кафе   Гостиницы  

Отель «Reikartz Мариуполь»

Бізнес-готель «Reikartz Маріуполь» знаходиться в центрі міста  в 5 хвилинах їзди від залізничного вокзалу. Великі пам'ятки Маріуполя, музеї, парки, а також основні адміністративні установи знаходяться в безпосередній близькості від готелю. Кожен поверх будівлі має власний колір, який переважає в оформленні.
 
До послуг гостей 60 яскравих сучасних номерів наступних категорій: «Стандарт», «Суперіор», «Люкс». А також 2 конференц-зали, кімната для перемовин, ресторан української та європейської кухні, лобі-бар.
 
Для гостей у готелі функціонує електрозаправна станція для автомобілів.
 
 
 
 
 
 
У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору).  З 01 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,1% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,1 % — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.
 
Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері — 300 грн, включаючи сніданок.
 
 
 
 
 
 
 
 
Наши контакты: 
Ул. Георгиевская, 79, Мариуполь, 87500, Украина
Cайт - reikartz.com/
 
Email - mariupol.hotel@reikartz.com
Тел: (0629)59 58 00;
 
0-800-304-500 (бесплатно по Украине)
 
+38 047-259-01-90 Центр.отдел бронир.
 
 
Оставьте отзыв
Ваше имя:
Введите отзыв:
Введите код с картинки: