У курортних селищах Приазов'я пройшов Х Міжнародний кінофестиваль "Кіно і ТИ"

13.09.2021 19:00:00

У курортних селищах Приазов'я пройшов Х Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ». На цю подію надійшло 1350 фільмів з 34 країн світу!
 
Всього за 10 років фестивалю було отримано 5600 заявок з 36 країн світу. Цього року заявки надійшли в 3-х категоріях: професіонали, студенти, аматори, любителі (дитячі студії). У фіналі фестивалю змагалися за титул переможця 62 роботи з 33 країн світу і 102 роботи з України. Разом це 164 роботи в 5-й номінаціях: ігрове кіно, документальне кіно, анімаційне кіно, кліп, і спеціальна номінація «Моє життя на карантині». У програмі представлені роботи практично з усіх європейських країн, а також США, Канади, Китаю, Австралії, Ірану, Індії. Цей список можна продовжувати ...
 
До складу журі фестивалю увійшли відомі діячі кіно і телебачення України, Нідерландів, Литви, Німеччини, викладачі творчих вузів. Події фестивалю відвідало чимало відомих українськіх режисерiв, акторiв та продюсерiв.
 
Переможцями фестивалю стали:
 

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, ПОВНИЙ МЕТР»

Категорія професіонали

«Чому я живий» режисер Віллен Новак            

 

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія професісионали

«ІNО» режисер Віктор Романюк                           

Категорія студенти

«Танок метелика»  режисер Марія Феленко                                

Категорія аматори

«Життя без їжі» режисер Яна Бєляєва                                  

Категорія аматори(діти)

«Зворушити серця»   режисер Олена Коновалова                           

 

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, ПОВНИЙ МЕТР»

Категорія професіонали

«Я був нарождений не для війни»режисер Владислав Робський                 

Категорія аматори

«Трохи нижче неба.»режисер Руслан Горовий                          

 

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія професіонали

«На краю МИРУ: Берети»  режисер Євгенія Мельник               

Категорія студенти

«Що для тебе Шастя?»  режисер Олександр Кривець   

Категорія аматори

«Жінка»  режисери Наталя Півнюк, Соф‘я Чума  

 

НОМІНАЦІЯ «КЛІП»

Категорія професіонали

«Оля Бородкіна - Вася Клюквін»  режисер Олексій Кісельов                   

Категорія аматори (діти)

«Борька»   КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР"                  

 

НОМІНАЦІЯ «АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ»

Категорія професіонали

«Непотрібні речі» режисер Дмитро Лісенбарт                    

Категорія студенти

«Парасолька»    режисер Дар'я Додон        

Категорія аматори

«Блимавки»     режисер   Марія Новікова                      

Категорія аматори (діти)

«Любов до яблук» КПНЗ "ДОДЮК "Веснянка" ДОР" 

 

НОМІНАЦІЯ «МОЯ КАРАНТИННА ІСТОРІЯ»

Професіонали

«Не іграшки»  режисер  Печенізька-Ткачова Марія

«Коронований вірус» режисер Георгій Дєлієв   

Студенти

«ВЕЛИКДЕНЬ»  режисер Валерій Гриша              

Аматори діти

«Карантинна історія»    режисер  Пушкарьова Олена               

«Увага на тата»    ТОВ МП " Маяк " Кіношкола " Суперстар" 

  

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, ПОВНИЙ МЕТР»

 

Краща режисерська робота

«Дощастя»  режисер Вінсент Меттель                         

Краща операторська робота                 

«Фортеця Хаджибей» режисер Костянтин Коновалов                    

Кращий сценарій

Олексій Комаровський  «Шалені Бджолярі» режиссер Ярослава Кузьменко   

Краща жіноча роль

Наталя Половинка     «Мати Апостолів»   режисер Заза Буадзе    

Кращий комедійний фільм

«Одеський Підкидьок»  режисер Георгій Дєлієв                             

 

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

 

Категорія професісионали

Кращий комедйний фільм

«Ой!» режисер Ольга Золотарьова                       

Краща жіноча роль                        

Ірма Вітовська   «Майже святий Сєня»  режисер Владислав Робський   

За лірику на великому екрані

«Івана Купала»  режисер Ангеліна Турська                        

Категорія студенти

Кращий комедйний фільм

«Операція Д.У.П.А.»  режисер Іван Шоха                                       

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, ПОВНИЙ МЕТР»

 

Категорія професіонали

Краща операторська робота

«Дзеркало Азовмашу»режисер Завражнов Іван                            

 

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

 

Категорія професіонали

Кращий патріотичний фільм

«Шлях Самурая» режисер Марія Яремчук          

Кращий фільм-портрет

«Олексій Дідаш. Я йду в депутати.»   режисер Ірина Прудкова (Гаврікова) 

Категорія аматори

Дебют фестивалю

«Простори Приазов'я»   режисери Попов  Володимир, Сарбей Ірина КЗ Мангушський БК КФМ ім. Н. Груби                                                   

 

НОМІНАЦІЯ «АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ»

 

Категорія аматори (діти)

Дебют фестивалю

«Любов Конячки та Кита» режисер Анастасія Шинкаренко   

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА

 

ПЕРЕМОЖЦІ

 

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія професісионали

«Хто такий Джеррі  Адамс?» режисер Майкл Дегані (Швейцарія)

Категорія студенти

Лео Коломіна,

«На поверхні» режисер Габріель Кок(Франція)

Категорія аматори

«Піпо і сліпа любов»  режисер Уго Ле Гур’єрек(Франція)

 

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія професіонали

«Антарктида» режисер Живко Костянтинов(Болгарія)

Категорія студенти

«300 Днів у Лімбо» режисер Іванна Славчева(Велика Британія)

 

НОМІНАЦІЯ «КЛІП»

Категорія професіонали

«Любителі ремікс» режисер Рауль Сімао(Австралія)

Категорія студенти

«Сіроока» режисер Бурдулі Майя(Грузія)

 

НОМІНАЦІЯ «АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ»

Категорія професіонали

«Вдома» режисер Лілі Танг, Міффі Ло (Гонконг)

Категорія студенти

«Заправлений Паливом» режисер Мішель Хао (Канада)

 

СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ

НОМІНАЦІЯ «ІГРОВЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія студенти

Краща режисерська робота

«Судний день» режисер Єфімія Фардо (Болгарія)  

 

НОМІНАЦІЯ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО, КОРОТКИЙ МЕТР»

Категорія професіонали

За збереження культурно-історичної спадщини

«Епоха і художник» режисер Іраклій Ломсадзе ( Грузія)   

 













Присоединяйтесь к нам