Фіксики знову у Маріуполі з Фіксі ШОУ "Як ДімДімич став Фіксиком"!

08.06.2018 16:15:00

На численні прохання та дитячі вимагання Фіксі ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком» знову у Маріуполі 17 червня об 11:00 в Міському палаці культури «Український дім» (ПК Металургів)!
 
НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!
 
Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?
 
Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!
Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіспіванки, танці та жарти.
 
Але і в світі Фіксиків є зло… Наприклад — комп’ютерний Вірус Черв’як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план… Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на «Фіксі ШОУ»!
 
Пізнавальний сюжет легко запам’ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.
 
Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу!
 
Квитки в касах міста та онлайн
 
 
 
Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, дитина сидить на руках).
 
Подаруйте дітям радість! Приходьте на Фіксі Шоу!
 
Український тур Фіксі Шоу з 31 травня. Більше інформації на fixishow.com
 
Продюсерська компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» — це понад 700 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
 
Поделиться с друзьями

Присоединяйтесь к нам