В Марiуполе відбудеться концерт DZIDZIO

27.09.2018 09:46:33

Концерт DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER в Марiуполе відбудеться 21 жовтня 2018 року, у 19:00, в МПК "Український дім".
 
Зустрічай МЕГА ТУР DZIDZIO "SUPER-PUPER" у своєму місті! 
 
Успіх повнометражного фільму “DZIDZIO Контрабас”, що зібрав рекордний в українському прокаті бокс-офіс у розмірі 22 млн грн, та який за весь період прокату переглянуло 308 тисяч глядачів, DZIDZIO вирішив закріпити всеукраїнським концертним туром.
 
Всеукраїнський МЕГА ТУР DZIDZIO  "SUPER-PUPER" налічує близько 50 концертів і розпочався 26 травня 2018 року концертом на стадіоні “Арена Львів”.
 
Спеціально для туру розробляється оригінальні постановки номерів з використанням сучасних технологій. Глядачі поринуть у атмосферу живого шоу, яке можна не тільки почути і побачити, але і мати повне відчуття присутності, оскільки всім відомо, що концерти DZIDZIO мають велику позитивну енергетику, яка так потрібна всім нам!
 
У рамках туру буде презентовано новий альбом з одноіменною назвою  "SUPER-PUPER".
 
Фінальним концертом туру стане шоу у столичному “Палаці Спорту”, що відбудеться 20 листопада 2018 року. Саме тут на шоу DZIDZIO “Super-Puper” глядачі будуть мати нагоду привітати Дзідзя з ювілеєм, який він відзначатиме у цей день.
 
Замовити і купити квитки на DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER можна онлайн через інтернет -  mariupol.karabas.com/dzidzio-mega-tur-super-puper-14
 
Оплата готівкою можлива при покупці в касі або кур'єру (при замовленні квитка з доставкою).

Поделиться с друзьями

Присоединяйтесь к нам