У Маріуполі вперше відбудеться концерт української співачки Ірини Федишин (ВIДЕО)

25.04.2018 09:00:00

В четвер, 26 квітня, у ПК «Металургів» вперше в Маріуполі відбудеться концерт української співачки Ірини Федишин.
 
Чарівна співачка майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди повні зали. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує.
 
Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає. Кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Ірина вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша частина із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни. 2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Мільйонні перегляди в You.Tube. 50 аншлагів Україною. Успішні гастролі Європою. Зокрема в Іспанії (Мадриді) у Ірини Федишин в один день відбулося 4 концерти.
 
Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів. Володарка премії: "Пісня року - 2017". Співачку називають феноменом української естради.
 
Запрошуємо усіх жителів Маріуполя на концерт!
 
Виступ пройде 26 квітня у ПК «Металургів», о 19.00.
 
Замовити та купити квитки на Ірина Федишин можливо онлайн через інтернет - https://mariupol.karabas.com/ua/irina-fedishin-26
 
Оплата готівкою можлива при покупці в касі або у кур'єра (при замовленні квитків з доставкою).

Поделиться с друзьями

Присоединяйтесь к нам